Anunt concurs ȘOFER-CĂBEȘTI

Școala Gimnazială nr. 1 CIF 22571806, situată în Comuna Căbeşti, jud. Bihor, în conformitate cu prevederile H.G. nr. 286/2011 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzator functiilor contractuale și a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar platit din fonduri publice cu modificările şi completările ulterioare, scoate la CONCURS, pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată, postul contractual vacant de Conducător auto cod C.O.R. 832201 (șofer microbuz şcolar – 0, 5 normă, pe nivel de studii generale, perioadă nedeterminată în cadrul compartimentului nedidacți pentru învăţământul preuniversitar, post contractual devenit vacant în urma demisiei domnului Ivan Leț Adrian).

Anunt concurs SOFER -CABESTI

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *